x

Ürün Bilgileri

kabartmalı et PVC üzeri baskılı bir etikettir. Baskı, malzeme ve yapıştırıcı arasında kaldığı için her türlü silmede baskının çıkma şansı yoktur ve çok uzun ömürlüdür. Genellikle elektronik sektöründe, makinelerda (makinenın sıcak olmasından etiket etkilenmez) fırınlarda, vs. yerlerde kullanılır.

Teknik Özellikler

Estetik görünüs açisindan en güzel etiket cinsidir. Iç ve dis mekanlarda kullanilabilir. leksan etiketin En büyük özelligi tersten baski yapilmasidir bu yüzden etiketin boyasinda solma yada kararma olmaz. etiket Malzeme dokunmaya karsi duyarli oldugundan tersten baski yapilarak baski yüzeyi ile temas olmayacagindan herhangi bir sorunla karsilasilmaz. Isikli tabelalar yüzeylerde leksan kullanilabilir. Farkli boya kullanilarak arkadan verilen isikla geçirgenlik saglar.

Bu etiket cinsi özellikle makine, elektronik otomasyonlarinda yaygin olarak kullanilir. etiket Istenilen yere arkasindan isik geçirdigi için ekran ve istenilen yere Gofre (kabartma) yapilarak tuslarin kullanimi saglanir. leksan etiket Bütün endüstriyel ölçü ve kontrol alanlarinda kullanilir ( Sayici, Termostat, Devir hiz ölçerler, Zaman röleleri, Sensor )

Leksan etiketler sıcaklığın yüksek olduğu ve yüksek ısıya maruz kalınan alanlarda bulunan ürünler için tercih edilirler. Otomotiv sektörü başta olmak üzere, elektrik ve elektronik sektörü ve hemen hemen tüm sanayi sektöründe kullanılabilirler. Uzun süre deforme olmadan kendini muhafaza edebilir.
Şeffaf pvc ile yapıştırıcı arasına uygulanan baskı sayesinde dış müdahale ile hiçbir zaman karşı karşıya kalmadan, rengi solup, silinmeden çok uzun sürelerde kullanılabilirler. Arma, işaret, logo, isim ve açıklama metni gibi yazıların yada resimlerin basıldığı leksan etiket çeşitleri, makinelerin ön panellerinde veya reklam promosyon amacı ile tercih edilebilirler.
İstenilen alanlarda kullanılmak üzere çeşitli boyut ve ebatlarda imalatını gerçekleştirdiğimiz bu ürünler içeride ve dış mekanlarda kullanıma uygundur.Estetik görünüşü açısından en güzel etiket cinsidir.

BANKA ATM LEKSAN ETİKET

Günlük hayatta insanların para çekmek, yatırmak ve de daha pek çok işlemler için karşısına geçtiği Banka ATM’lerinin marka ve modeli hakkında bilgilerin yer aldığı Etiketler, çeşitli malzeme ve baskı teknikleri uygulanarak imal edilemkte, bu sayede kişilere; ürün özelliği ve markası hakkında bilgi aktarılmaktadır. PVC kaplamalı damla etiket yada metal etiketler kullanılan ve serigrafik baskı teknikleri kullanılarak daha bir canlı ve göz alıcı görünüm sağlanan bu etiket yöntemleri etkin ve dayanıklı bir kullanım özelliği sağlar.

Etiket sektöründe faaliyet gösteren ve pek çok alana yönelik değişik etiket çözümleri ile hem üretici firmanın hem de tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap veren şirketimiz, son system teknolojilerin kullanıldığı imalathanelerinde moden etiket üretimi sağlar. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan, kendisinden istenilenleri doğru analiz ederek en etkin ve başarılı etiketleri, serigrafik basım teknikleri ile tüketicinin hizmetlerine sunan kuruluşumuz bu çalışma disiplini ve profesyonel firma yapısı ile tercih önceliği sağlar.